تولید تیزر تبلیغاتی و فیلم صنعتی

(رئال – انیمیشن – موزیکال- ترکیبی و موشن گرافیک)

تولید تیزر تبلیغاتی

 تیزر تبلیغاتی یا همان آگهی تبلیغاتی امروزه با گسترش شبکه های رادیو و تلویزیونی و شبکه های اجتماعی شکل تازه ای بخود گرفته و یکی از قویترین ابزارهای تبلیغاتی بشمار می آید. تیزرهای تبلیغاتی را می توان به چند نوع تقسیم کرد. تیزر رادیویی ، تیزر تلویزیونی  

تولید تیزر رئال

رئال در لغت به معنای واقعی؛ حقیقی است. در صنعت ساخت تیزرهای تبلیغاتی معمولا به تیزرهایی گفته می شود که با استفاده از فنون سینمایی، بازیگران و فضاهای واقعی ساخته می شوند. تهیه و ساخت تیزرهای رئال، بسیار شبیه به ساخت یک فیلم سینمایی اما در بازه زمانی کوتاه است. همان طور که برای ساخت یک فیلم سینمایی نیاز به عوامل مختلف تولید نظیر نویسنده، کارگردان، بازیگر، لوکیشن مناسب، نورپردازی، تدوین و … است برای تولید تیزر های رئال نیز کلیه عوامل مذکور گرد هم آمده و تیزر رئال ساخته می شود.

تولید تیزر انیمیشن

  امروزه تولید تیزرهای انیمیشن با پیشرفت تکنولوژی از اهمیت ویژه ای برخوردار شده است بخصوص در زمانی که مخاطبان هدف شما کودکان می باشند. برای تسهیل در انتقال پیام تبلیغاتی از اینگونه تیزرها استفده می شود.

ساخت تیزرهای موزیکال

Related Posts

طراحی اپلیکیشن

دیجیتال مارکتینگ

موزیکال در لغت به معنای مربوط به موسیقی و یا با موسیقی است. در حقیقت هر چیزی که همراه با نغمه و موسیقی باشد در این دسته جای می گیرد. در صنعت فیلم سازی، موزیکال، یکی از ژانرهای فیلم است که در آن شخصیت ها و نقش های فیلم در طول فیلم، ترانه می خوانند. در این گونه فیلم ها، از ترانه ها و آواز ها، برای پیش برد فیلم و معرفی شخصیت ها و نقش ها استفاده می شود و در بیشتر موارد همراه با خواندن ترانه عناصر، طنز، موسیقی و رقص به کار گرفته می شود.   

در صنعت تبلیغات، ساخت تیزرهای موزیکال، یکی از پرکاربردترین انواع تیزرهای تبلیغاتی است که علاوه بر انتقال پیام های تبلیغاتی، به معرفی محصولات می پردازد. هم چنین، تیزرهای موزیکال، با داشتن موسیقی دل چسب، پیام و نام برند را به آسانی در ذهن مخاطب ثبت می کنند و تا سال ها شعر به یاد خواهد ماند و به همراه آن نام برند در اذهان باقی می ماند. آژانس تبلیغاتی گون آی فیلم، سابقه ی درخشانی در زمینه ساخت تیزرهای موزیکال دارد و تاکنون توانسته است صاحبین برند را باه جایگاه دلخواه در زمینه برندینگ و ایجاد محبوبیت با ساخت تیزرهای موزیکال، رسانده و پیام های تبلیغاتی را به بهترین شکل انتقال دهد.

ساخت تیزرهای موشن گرافیک

موشن گرافیک یا گرافیک متحرک زیر مجموعه‌ای از طراحی گرافیک که بصورت است که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم سازی یا یک محیط تولید تکنیک‌های سینمایی، به کار می‌برد. زمان آماده سازی موشن گرافیک با کیفیت بالا، نسبت به سایر سبک های فیلم سازی بسیار پایین تر و به تبع ارزان تر است. از دیر باز از موشن گرافیک برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه های تلویزیونی، استفاده می شد. بنابراین جایگاه موشن گرافیک در عرصه تولید تیزرهای تبلیغاتی دیرینه است. امروز با بوجود آمدن تکنیک های جدید و نرم افزارهای نو و متنوع، دامنه تولید تیزرهای موشن گرافی بسط یافته و می توان به شیوه های بهتری از آن بهره جست. تیزرهای موشن گرافیک قابلیت ارائه پیام های تبلیغاتی متنوع را دارند لذا یکی از بهترین انواع تیزر به شمار می روند.

تولید فیلم صنعتی

فیلم صنعتی فرآیند خط تولید یک کارخانه را به تصویر میکشد. و با تلفیق تصویر ، موسیقی ، و نریشن در یک فیلم صنعتی می توان تصویر ذهنی مثبتی از شرکت شما بر ذهن مشتریان شما حک کند. فیلم صنعتی نقش مهمی در برندسازی دارد مشتریان اکثرا شخصیت بصری دارند و با دیدن فیلم کارخانه شما حس اعتماد به برند شما در آنها افزایش می یابد.به خصوص در تجارت های B TO B این اعتماد بیشتر می شود.

کانون تبلیغاتی گون آی تبریز با بهره گیری از هنرمندان خلاق خود آماده تولید تیزرهای تبلیغاتی و فیلم صنعتی شما می باشد.

error: Content is protected !!