طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

0

طراحی وب سایت منوط بر فایل های بسیاری است که در پرونده هایی مرتب گشته اند .

Index.html به ترکیب متون و تصاویری که توسط طراح سایت جای گذاری شده اند ، گفته می شود .

وب سایت زمانی بوجود می آید که از درون نوشته ها و فایل های یک سایت ارجاع داده شوید به سایت های دیگر که در کلیت امر یک مجموعه را تشکیل داده اند .

انواع وب سایت را می توان در چند گروه بررسی نمود :

Static website که تنها یکبار طراحی می شود ، loading بالایی دارد ، حجم کدها را کاهش می دهد .

Dynamic website که اسکلت اصلی توسط طراح خلق می شود و مابقی امور به مدیران آن سایت موکول می گردد .

Portals که از تجمع چند سایت دینامیک با محوریت اهدافی خاص ، ایجاد می گردند .

flash website که از دو دسته تشکیل شده اند : استاتیک و نیمه دینامیک

سئو یا Seo

Seo موجب بهینه گشتن یک سایت در جستجو می شود که از طریق موتورهایی مخصوص انجام می پذیرد .این فعالیت کاملا استاندارد و قانون مدار است چرا که مورد تایید google واقع گشته است .

Seo در امور فنی ، محتوا ، استراتژی ، تکنیک و برندسازی نیز بصرفه و پویا ، کاربری دارد . و هزینه ای که صرف آن می شود بسیار کمتر از بازتاب عملکردی است که seo  بر بهینه سازی سایت مشتریان خود می گذارد .

سئوی تضمینی اینچنین است که جهت بر طرف نمودن خطاهای داخلی یک سایت کدهای سمت کاربر را کاهش داده و دستی بر محتوا نیز دارد .

سئوی خارجی پس از به فرجام رسیدن امورات مربوط به سئوی داخلی ، آغاز می گردد . ساخت لینک ، سوشیال سیگنال ، شبکه های اجتماعی و افزایش ترافیک از تقسیمات سئوی خارجی هستند .

آنالیز سایت ، پس از اتمام مراحل سئوی داخلی و خارجی ، آغاز می گردد . این کار با درج کلمات کلیدی در گوگل انجام می پذیرد و هدف از آن نمایش جایگاه سابق و فعلی شما در جستجو کردن هاست و میزان تاثیر سئو بر این فرایند را نشان می دهد .

Leave A Reply

Your email address will not be published.